Dofus Online Türkiye Forumu
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

moderatorlukle ilgili

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
rottenlord
Uyarılı
Uyarılı
rottenlord

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/05/09 Mesaj Sayısı : 350 Memleket : Ankara

moderatorlukle ilgili Vide
MesajKonu: moderatorlukle ilgili moderatorlukle ilgili Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:33 pm

arkadaşlar moderatorluge bi yaş sınırı koymanızı talep etmekteyim boylelikle daha zevkli ve temiz bi forum olabilir daha dofus diyemeyen cocuklar sizi kandırıp moderator olmamış olurlar boylelikle lutfen onerimi dikkate alın saygılar ...
Anime Freak
Destekleyen Üye
Destekleyen Üye
Anime Freak

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 28/02/09 Mesaj Sayısı : 76 Memleket : Dundee-Iskoçya

MesajKonu: Geri: moderatorlukle ilgili moderatorlukle ilgili Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:10 pm

Sende pek büyük sayılmazsın. Ayrıca modların görevi düzeni sağlamak ve bütün bilgilerini ortaya dökmek değildir. Bilgiyi sağlayan insanların nasıl sağladığına dikkat etmekle yükümlüdürler. Ayrıca herhangi bir Mod'a hakaret etme hakkına sahip değilsin bence. Bütün gün flood yapmışsın. Forumun temiz kalması için senin gibilerin temizlenmesi gerektiği kanaatindeyim.
batuhan111
Süper Moderatör
Süper Moderatör
batuhan111

Yaş : Kayıt tarihi : 09/05/09 Mesaj Sayısı : 236 Memleket :

MesajKonu: Geri: moderatorlukle ilgili moderatorlukle ilgili Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 11:31 am

bu laflar bana mı?evet küçüğüm ama ben en azından bu siteye katkılar sağlıyorum siteyi kirletmiyorum...
kemikkesen
Moderatör
Moderatör
kemikkesen

Yaş : Kayıt tarihi : 18/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Memleket : Antalya

MesajKonu: Geri: moderatorlukle ilgili moderatorlukle ilgili Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 8:00 pm

Aynı konuyu farklı bir biçimde yazmıştınız.Konu kilit + çöp.

moderatorlukle ilgili

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası