Dofus Online Türkiye Forumu
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online Oyununun Hikayesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
óÑLy_HáTRéD
Yönetici Dofusçu
Yönetici Dofusçu
óÑLy_HáTRéD

Yaş : Kayıt tarihi : 27/12/08 Mesaj Sayısı : 203 Memleket : Rushu

Dofus Online Oyununun Hikayesi Vide
MesajKonu: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 8:09 pm

Uzun zaman önce Bolgrot denen bir ejderha Amaknaya geldi.Genç Rykke Errel bu canavarla savaşabilcek cesarete sahip olan tek kişi idi.Genç savaşçı ejderhayı yendi fakat öldürmedi:Bu yüzdende ejderha ona sadakat yemini etti.

Aylar geçti genç RykkeHelsephine ile tanıştı;Genç savaşçı bu güzel kadına karşı çılgınca bir sevdaya tutulmuştu.Helsephine yi Bolgrot ile tanıştırınca olacakları asla tahmin edemezdi.Ejderha öfkeden çıldırdı ve güzel Helsephine öldürdükten sonra yoluna çıkan herşeyi yok ederek uçup gitti.
Ve Rykke ejderhayı aramaya başladı.Bulduğunda ise eski dostlar arasında efsanevi bir savaş başladı.Rykke Kılıcı ve büyüsünü kullanarak Ejderhayı öldürmeyi başarmıştı ama kendisi ağır yaralanmıştı.Kısa bir süre sonra öldü.

Bolgrot'un vahşi saldırısın nedenine gelince;Amakna'nın bilge adamı Dofus denilen altı renki ejderha yumurtası bulmuştu.Sonrada yumurtalar bir araya geldiğinde oraya sonsuz bir güç çıktığını fark etti.Sonsuzama aynı zamanda hareketli.Bilge adam yumurtaları dünyanın geri kalanından saklamaya karar verdi.

Aradan geçen yıllar sonucunda bilge adam yumurtaları öyle iyi sakladı ki insanlar onları unuttu.Ama o lanetli günde gardiyanlar birşey keşfetti Dofuslar yok olmuştutamamiyl yok olmamıştı ama ortadan kaybolmuştu başka bir yere gitmişti.Haber bir şimşek hızında köylere ve kasabalara yayıldı ve Dofusların hatırlanmasını sağladı.Ama haberi duyan sadece çiftçiler ve esnaf değildi.Macera arayan insanlarda haberi duymuştu.
Ve dünyanın dört bir yanından bütün ırklardan kahramanlar Amakna'ya geldi...
http://dofus.eniyiforum.net
hard-truck
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
hard-truck

Yaş : Kayıt tarihi : 14/02/09 Mesaj Sayısı : 56 Memleket : İstanbul

MesajKonu: Geri: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 8:29 pm

Harika bir hikaye çok beğendim.
hard-truck
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
hard-truck

Yaş : Kayıt tarihi : 14/02/09 Mesaj Sayısı : 56 Memleket : İstanbul

MesajKonu: Geri: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 8:29 pm

Flood olcak ama ejder kızı görünce neden vahşileşti onu anlamadım ben
batuhan111
Süper Moderatör
Süper Moderatör
batuhan111

Yaş : Kayıt tarihi : 09/05/09 Mesaj Sayısı : 236 Memleket :

MesajKonu: Geri: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:18 pm

waay güzel hikaye bulmuşlar oyun için
kemikkesen
Moderatör
Moderatör
kemikkesen

Yaş : Kayıt tarihi : 18/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Memleket : Antalya

MesajKonu: Geri: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:46 pm

evet ya çok güzel süper ötesi
batuhan111
Süper Moderatör
Süper Moderatör
batuhan111

Yaş : Kayıt tarihi : 09/05/09 Mesaj Sayısı : 236 Memleket :

MesajKonu: Geri: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:55 pm

hard-truck demiş ki:
Flood olcak ama ejder kızı görünce neden vahşileşti onu anlamadım ben
aynen yaw neden öle oldu anlamadım
rottenlord
Uyarılı
Uyarılı
rottenlord

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/05/09 Mesaj Sayısı : 350 Memleket : Ankara

MesajKonu: Geri: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 8:18 am

gzlmiş
kralilo
Aktif Üye
Aktif Üye
kralilo

Yaş : Kayıt tarihi : 19/09/09 Mesaj Sayısı : 20 Memleket :

MesajKonu: Geri: Dofus Online Oyununun Hikayesi Dofus Online Oyununun Hikayesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 5:29 pm

hmm guselmisde ii anlatamamıssın ama kafamda canlandırdım gusell!
emege saygı!

Dofus Online Oyununun Hikayesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası