Dofus Online Türkiye Forumu
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Verbatim'den dizüstü bilgisayar kullanıcıları için yeni fare

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
rottenlord
Uyarılı
Uyarılı
rottenlord

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/05/09 Mesaj Sayısı : 350 Memleket : Ankara

Verbatim'den dizüstü bilgisayar kullanıcıları için yeni fare Vide
MesajKonu: Verbatim''den dizüstü bilgisayar kullanıcıları için yeni fare Verbatim'den dizüstü bilgisayar kullanıcıları için yeni fare Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:41 pm

Ekspres Haberler
Fx57'ın Haberi
Yayın Tarihi: 22 Mayıs 2009, Cuma 08:46

Ülkemizde daha çok optik depolama ürünleriyle tanınan Verbatim dizüstü bilgisayar kullanıcıları için hazırladığı Nano Mouse isimli yeni faresini duyurdu. Kompact tasarımıyla dikkat çeken kablosuz fare, 2.4GHz WiFi desteği sunuyor ve Windows işletim sistemlerinin yanı sıra MacOS X ile de çalışabiliyor. Kırmızı, Yeşil, Sarı ve Mavi gibi farklı renk seçeneklerine ve programlanabilir kaydırma butonuna sahip olan Verbatim Nano Mouse, kablosuz kullanım için mini USB alıcısıyla birlikte geliyor.

Verbatim'in dizüstü bilgisayar kullanıcıları için hazırladığı yeni kablosuz faresi yurt dışında 29.99$'lık fiyat üzerinden satışa sunuluyor.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası