Dofus Online Türkiye Forumu
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Dofus'un En iyi Türkçe Platformuna Hoşgeldiniz.

<meta name="google-site-verification" content="7CLGsQ-iNgO4m1S5sMbA1eGNjtXM1Lf0KnJcf_wPspg" />
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

okçu itemleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
sekmet
Üye
Üye
sekmet

Yaş : Kayıt tarihi : 24/08/09 Mesaj Sayısı : 4 Memleket :

okçu itemleri Vide
MesajKonu: okçu itemleri okçu itemleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:37 pm

okçuda str yemi yoksa ing yemi artı basmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
kankokan
Üye
Üye
kankokan

Yaş : Kayıt tarihi : 15/10/09 Mesaj Sayısı : 2 Memleket :

okçu itemleri Vide
MesajKonu: Geri: okçu itemleri okçu itemleri Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 8:06 pm

arkadaşım ben inteligenceye verdim lvl 26 inteligence 65 + 46 :) 45-46 civarı vuruo lvl5 Burning Arrow iyimi bilmiyorum ama idare edio Priceler ve boarlar iyi exp verio. Meslek olarak ne seçmeliyim onu bilemedim yanlışlıkla Hunter oldum ama nasil kascam bilmiorum yardımcı olabilecek varmı?
dangerturk
Aktif Üye
Aktif Üye
dangerturk

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 19/04/10 Mesaj Sayısı : 10 Memleket : Kayseri

okçu itemleri Vide
MesajKonu: Geri: okçu itemleri okçu itemleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 2:25 pm

Bende okçuyum
Bende int veriyorum.Çünkü okçu uzaktan saldırır bu sebeble yaratık yanına gelmeden öldürmek iyi bir düşüncedir.Ben okçuyum ve alcemist olarak meslek seçtim .
Ahmet Görkem
Üye
Üye
Ahmet Görkem

Yaş : Kayıt tarihi : 08/07/10 Mesaj Sayısı : 8 Memleket :

okçu itemleri Vide
MesajKonu: okçu okçu itemleri Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:12 am

okçu çeşitleri bir sürü Chanceye verip 21-70 lvli bekleyebilirsin.atonoment slown down falan yani
Str'ye verip str crası olursun ama critical hit veren itemlere ihtiyacın olur.1/2 yapman lazım.
İnt verirsen (genelde int verirler)hem kolay kasarsın hemde brlerde sana hep yer bulunur.
agi verirsen 60-70 li lvllerde çok iyi rank kasarsın.iyide soul açarsın.

ama en iyisi paraya kıyarak 10-11 mk harcaman scroll basman ve savaştan savaşa itemlerini degiştirerek istediginden vurabilmen.Örnk:Gurbuz king [i]

okçu itemleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası